Winterbar in Puurs op 18/12

Beste Bacchanten


Zeer heugelijk nieuws!


Ook dit jaar mogen wij opnieuw de winterbar van Puurs mee uitbaten met ons koor. Dit is een zeer belangrijke bron van inkomsten om ons koorwerkjaar mee te financieren.


Hou alvast zaterdag 18 december vrij om mee te komen helpen en nodig familie en vrienden uit om die dag eens langs te komen (tussen 10u en 00.30u) om te komen schaatsen, iets drinken, eten, ... Er wordt ook een gezellig overdekt buitenterras voorzien aangezien we nu meer ruimte hebben omdat de winterbar van locatie veranderd is. Ze wordt namelijk opgebouwd in het Landschapspark aan het Fort van Liezele.


Binnenkort maken we wel het programma van die dag bekend en kunnen jullie intekenen om één of meerdere shiften te komen helpen.


Nog een fijne vakantie en voor diegenen die het zingen nu al missen, er staat zeer veel online repetitiemateriaal op onze oefensite klaar!


Groetjes

Het bestuur